Kosmetika

V našem salonku nabízíme tyto kosmetické služby

KOSMETIKA ANNA tel.: 773 800 700

 

Velký zákrok

obsahující: odlíčení pleti, přípravu k čištění změkčovadlem a bio světlem. Po čišťění se pleť dezinfikuje ozónem, pak následuje stažení pórů adstringentní maskou a galvanickým proudem, který vyhlazuje vrásky a zmírňuje pigmentační skvrny. Pak se aplikuje maska nebo séra podle potřeb pleti, vpravovaná pomoci ultrazvuku do hloubkových vrstev, masáž a ošetření odpovídajícím biosvětlem stimulujícím regeneraci pleti.

750,-         cca 75min.


Udržovací zákrok

obsahuje: podle potřeby pleti kombinací peelingu, diamantové mikrodermobraze, ošetření radiovou frekvenci, která výrazně obnovuje tvorbu vlastního kolagenu, vpravování do pleti vysokoúčinných sér a pleťových masek pomocí ultrazvuku, vyhlazení vrásek profesionální galvanickou žehličkou a polarizovanými gely, vyhlazení vrásek polarizovaným biosvětlem, lymfodrenáž dekoltu a obličeje, relaxační masáž.

600,-          cca 60min.


Elektroporace

neinvazivní, bezbolestná mezoterapie pleti nové generace. Spočívá v použití proudů s krátkými speciálními pulsy – díky nimž dochází k otevření vstupní cesty přez mikropóry do buněčné membrány, což má za následek proniknutí aktivních látek do pokožky. Jeho účinky a blahodárný efekt na pokožku uvidíte hned po prvním ošetření.

Všechna vpravovaná séra jsou mikrobiologicky kontrolovaná.

Neobsahují: Petroláty (vazelina, vosky), Parabeny (konzervační látky, Parafín(vosk, získaný z ropy), Mineralní oleje, OGM (genetický modifikované organismy), SLS (Sodium lauryl sulphate), Formaldehyd.

1500,-          cca 90min.


COLLAGENLIFTLAB

Intenzivní ultra zpevňující efekt proti příznakům stárnutí, efektivní pro obnovu syntézy kolagenu.
S použitím kyseliny mléčné, dmae, glicinu,lyzinu,nmf,aha, extraktu nannochloropsis oculata patentovaný biomimetický peptid napodobuje tvorbu lidského kolagenu prostřednictvím růstového faktoru tkáně tgf-b, který kompenzuje deficit kolagenu v pleti.

1800,- Kč

Domácí péče

biostimulační krém s kolagenem tgf-b

1100,- Kč